Jogamatky

This post is also available in: English (Angličtina)

Tento tvůrčí projekt vznikl z lásky k tvoření a pohybu.

Jóga je mocný nástroj, jímž lze kultivovat tělo i ducha.  Podložka na jógu (dále jogamatka) tvoří propojení mezi jejím uživatelem a Matkou Zemí, která nám dává životadárnou sílu.
Praktikování jógy na jogamatce s harmonickými energetickými vzory podporuje pocit zdraví a krásy, estetiky, mysteria a harmonie energie v těle.

Jogamatky mají pět druhů výtvarně pojatých designů:

Formata
Amora
Abundara
Harmonia

Mandaly

Mandala znamená kruh nebo dokonce magický kruh, je symbolem jednoty, rovnováhy, energie.
Kruh patří mezi nejuniverzálnější a posvátné symboly. Planety, stejně jako mnoho mikroskopických struktur v lidském těle, mají tvar kruhu. Pokud se tento symbol zhmotní kolem těla,
pak se vnitřní energie může umocnit. Mandaly využívají jemné energie záměrně vybraných barev, využívají symetričnosti i záměrně volené asymetrie.

Mysteria
Energia
Violentila

Energie

Vzory plné barev a linií zpracované počítačovou grafikou jsou kategorií pro nespoutané jedince.

Astronomia
Bathosa
Nebula

Vesmír

… být součástí nekonečného prostoru, plout v Mysteriu bytí tady a teď …
Tyto pocity nabízejí jogamatky s designem vesmíru. Mlhoviny a jejich barvy dávají pocit energie zrodu, nových počátků a záměrů.
Klidné hluboké a tajemné nekonečno prostoru budí pocit posvátného klidu, plynutí a mysteria.

Blue mandala

Design

… jogamatky, které působí při cvičení jógy harmonickým a energizujícím nábojem a přináší pocit uvolnění a sebepoznání. Jogamatky, které mají svoji grafickou hodnotu, nevychází však z uměleckého designu ale jsou výběrem hezkého z volně dostupných designů grafiků, kteří své návrhy nesvazují s žádným uceleným projektem a uvolňují své výtvory pro celou řadu kolekcí a značek po celém světě

Chakra
Stella
Rosalia

Kruhové

… kruhem se odpoutáme od okolního světa a jsme jím chráněni, zároveň v jeho středu soustřeďujeme magickou moc a sílu, která se pojí s naším soustředěním a vytváří nad kruhem ochranu před agresí a útokem negativních sil.  Těmito výjimečnými jogamatkami představujeme sílu originálního art designu mandal a přinášíme Vám je v cestovní podobě, tj. v odlehčené tloušťce kaučukového podkladu 1,5 mm a příjemném průměru 140 cm.

Vak na jogamatku

Doplňky

… nabízíme také doplňky k jogamatkám – přepravní tašky i když každá Yoga Feel Energy jogamatka je vybavena praktickým popruhem pro přenos.

show